Nasze projekty

Projekt pt: "Turn your plans into reality" zrealizowany dzięki dofinansowaniu Programu Erasmus +

Projekt Turn your plans into reality poruszał kwestie związane z niskim poziomem aktywności obywatelskiej młodzieży. Budując wspólnie projekt z partnerami z Grecji, Portugalii, Rumunii postanowiliśmy zmienić to niekorzystne zjawisko. Zrealizowaliśmy następujące cele projektowe wzrost aktywności obywatelskiej poprzez m.in. zachęcenie do aktywnego udział w wyborach, poszerzenie wiedzy uczestników na temat demokracji, praw i swobód obywatelskich , wzmacnianie świadomości europejskiej.

Projekt wymiany młodzieży był realizowany w dniach 15-23 października 2019 w Kroczycach koło Zawiercia . W projekcie brała udział młodzież oraz liderzy z Polski , Rumunii, Grecji i Portugalii w sumie 40 osób ( młodzież w wieku 16-18 lat ). Metodami pracy podczas projektu były energizery, prezentacje, dyskusje, spotkania, działania ewaluacyjne, zajęcia, burze mózgów , wszystkie z nich oparte na zasadach edukacji pozaformalnej.

 Linki oraz materiały użyte podczas projektu.

 

Film z projekty na kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=9IRL_HMn3qg

 

Publikacja z projektu na platformie ISSUU:

https://issuu.com/wp436/docs/publikacja_turn_youre_plans

 

Zdjęcia i filmiki z realizacji projektu na portalu DroBox:

https://www.dropbox.com/sh/y1w2oqx2o54bpxa/AACZWUsbXnzC3pqe28VXP3zra?dl=0&fbclid=IwAR1GXwa-Z6J96E1kqQGjYdBO9BS854eJtQt10VEqpY3B6ODzR0F2L-bszjU

 

 
Informacja o projekcie na naszym Facebook: